Тема: Політична освіта для мігрантів «мобільна середина» Цільова група: Експерти місцевих МОС з експертного пулу…
![Green Field Under White And Blue Clouds During Daytime](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2021/08/pexels-photo-190340-2-680x380.jpeg)
Шановні громадяни України та в серці українців, команда німецько-української асоціації громадян «en.Perspektive e.V." вітає вас з 30-річчям. Річниця незалежності України … !!!
![](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2021/08/1-4-1024x379.jpg)
![](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2021/08/2.jpg)
![](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2021/08/3.jpg)
![](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2021/08/4.jpg)
![](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2021/08/5.jpg)
![](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2021/08/6.jpg)
![](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2021/08/7-1024x602.jpg)
Related Posts
![Photo Of People Sitting On Chairs](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2021/08/pexels-photo-3321802-680x380.jpeg)
In Old Age In Form - це проект BAGSO e.V., якийпропагує здоровий спосіб життя в роботі з літніми людьми. Проект в основному торкається тем здорового харчування і спорту, їх важливості в старості.
Колеги з BAGSO e.V. пропонують російськомовним аніматорам можливість брати участь у семінарах, на яких детально обговорюються вищевказані теми.
Також обговорили плани та цілі майбутнього спільного співробітництва консульства та громадських організацій держави НРВ з метою поширення та популяризації української культури за кордоном та зміцнення соціальних, культурних та наукових зв'язків між Україною, Німеччиною та світом в цілому.