22 червня 2024 року у Лейпцигу відбувся щорічний IVANA KUPALA Charity Fest Це свято про…
![](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2023/12/3ca36c1d-9c76-420c-8c90-9076b40ad641-680x380.jpg)
6-та німецько-українська конференція муніципального партнерства в Лейпцигу
У Саксонії, а саме в Лейпцигу, з 13 по 15 листопада 2023 проходила шоста німецько-українська конференція муніципального партнерства під гаслом: “Спільно для Європи: солідарність, відбудова, перспективи на майбутнє”.
Активісти лейпцизької філії громадської організації de.perspektive взяли участь у заході, де налагодили та розвинули комунікацію з місцевими владними структурами, іноземними партнерами, гостями та журналістами.
Під час участі в панельних дискусіях дізналися про можливості співробітництва з іншими землями та тренди розвитку сучасних міст Європи та України.
На конференції підіймалися гострі питання функціонування сучасного міста від технічного забезпечення і використання інформаційних технологій до соціальних питань, таких, як, наприклад, рівність та права жінок.