22 червня 2024 року у Лейпцигу відбувся щорічний IVANA KUPALA Charity Fest Це свято про…
![](https://www.de-perspektive.de/wp-content/uploads/2024/03/image-3-680x380.png)
Інтерв’ю для Польського радіо
Переносити українські наративи, ідеї, контексти, українську ідентичність на західноєвропейське мультикультурне середовище, західноєвропейський ґрунт, знайомити українців із Німеччиною, а німців із Україною — загалом такою є мета організації «Де Перспективи».
Веде ці проєкти Алла Снурнікова, лінгвістка, маркетологиня, менеджерка креативних проєктів, українка, яка вже рік проживає у Ляйпцігу, а раніше проживала в Ізраїлі.
«Ті жінки, що виїхали з України і зараз по цілому світі представляють українок, хочуть реалізовуватися і ми їм намагаємося дати якісь інструменти, можливість, власне як середовище самореалізації. Також ми намагаємося показати німцям, як виглядає українська культура німецькою мовою, а не тільки співати українських пісень.”