Міжкультурний прийом у ратуші Дюссельдорфа 28.09.2023 de.Perspektive Усі записи Міжкультурний прийом у ратуші Дюссельдорфа. Дуже дякую за запрошення. Штефан Келлер #Integrationsrat Дюссельдорф Це хороший простір для обміну між клубами, організаціями, адміністрацією та місцевими політиками. Ми пишалися тим, що цього року українські пісні звучали у стінах мерії Дюссельдорфа. Щиро дякуємо Flüchtlinge willkommen in Düsseldorf Хор Блісс de.Perspektive Related Posts IVANA KUPALA Charity Fest у Лейпцигу: Разом підтримаймо Україну! 22 червня 2024 року у Лейпцигу відбувся щорічний IVANA KUPALA Charity Fest Це свято про… Український фестиваль на EURO 2024 21 червня 2024 року відбувся незабутній український фестиваль з нагоди EURO 2024! Дякуємо всім, хто… EURO 2024 День України 09.07.24 відбувся захід, де всі відвідувачі могли відчути себе наче вдома!На них чекали живий концерт,…
IVANA KUPALA Charity Fest у Лейпцигу: Разом підтримаймо Україну! 22 червня 2024 року у Лейпцигу відбувся щорічний IVANA KUPALA Charity Fest Це свято про…
Український фестиваль на EURO 2024 21 червня 2024 року відбувся незабутній український фестиваль з нагоди EURO 2024! Дякуємо всім, хто…
EURO 2024 День України 09.07.24 відбувся захід, де всі відвідувачі могли відчути себе наче вдома!На них чекали живий концерт,…